Поліцейські стріляли в чоловіка: чи мали вони на це право?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що поліцейські застосували табельну зброю, вистріливши в агресивно налаштованого чоловіка з ножем…

У результаті нападник був поранений у ліве стегно та праву гомілку.

Правоохоронці надали йому першу домедичну допомогу та передали до рук викликаним медикам «швидкої допомоги».

Ця подія трапилася в місті Конотоп 29 лютого 2020 року близько 22 години в приватному житловому помешканні.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, розпочали досудове розслідування за фактом застосування табельної зброї співробітниками Управління поліції охорони у Сумській області під час затримання чоловіка. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Наразі тривають слідчі дії для повного, всебічного та неупередженого дослідження обставин подій.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Сумської області.

Попередня кваліфікація: перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.