Поліцейські застосували табельну зброю, вистріливши в агресивно налаштованого чоловіка з ножем…

У результаті нападник був поранений у ліве стегно та праву гомілку. Правоохоронці надали йому першу домедичну допомогу та передали до рук викликаним медикам «швидкої допомоги».

Подія сталася у місті Конотоп…

Група реагування поліції охорони отримала повідомлення про спрацювання кнопки тривожної сигналізації в одному з приватних помешкань.

Прибувши за вказаною адресою, біля воріт будинку поліцейські застали чоловіка, озброєного ножем.

Побачивши правоохоронців, той став поводити себе неадекватно: лаючись та погрожуючи суїцидом, спричинив собі поріз грудної клітини.

Потім став кидатися з ножем на поліцейських.

На всі попередження відреагував агресивно, відтак, один працівник наряду змушений був зробити у повітря попереджувальний постріл.

А коли це не подіяло, і чоловік наблизився до нього ще на кілька кроків, інший правоохоронець змушений був зробити кілька пострілів по ногам зловмисника.

Вибивши у того з рук ножа та сповістивши медиків про пораненого, працівники поліції охорони надали йому домедичну допомогу.

Самі правоохоронці не постраждали.

Щодо нападника – ним виявився нетверезий 48-річний конотопчанин. Чоловік досі у поле зору поліції не потрапляв.

На місці події працювали викликані слідчо-оперативна група поліції та криміналісти.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч.1 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Установлюються всі причини та обставини події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.