Буревій повалив міст, переламав дерева і пошкодив автомобілі…

Через ураган в Миколаєві обвалилася частина пішохідного понтонного мосту, повідомляє місцеве видання «Вечірній Миколаїв».

Ймовірно, що причиною падіння частини мосту стали сильні пориви вітру. Підхід до нього з боку Набережної огородили стрічкою.

Відзначається, що в Миколаєві лютує північноєвропейський циклон.

Пориви шквального вітру повалили десятки дерев.

Результат розгулу стихії: перегороджені вулиці, обірвані електропроводи, пошкоджені автомобілі тощо…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.