Розкрито крадіжку в Мовчанському жіночому монастирі

Як встановили правоохоронці, акумуляторну батарею та зарядний пристрій з трактора, що належав Мовчанському жіночому монастирю, поцупив 33-річний житель Путивля...

Оперативники отримали інформацію, що цей чоловік начебто причетний до кількох крадіжок, скоєних у місті та районі.

Відтак, слідчі провели обшук за місцем його мешкання, а самого молодика допитали з використанням поліграфу.

І з‘ясували, що саме він два роки тому викрав майно, котре належить місцевій жіночій обителі. Збиток, завданий монастирю, сягає більш ніж 5 тисяч гривень.

«Зізнався підозрюваний лише після допиту на поліграфі, - коментує Олександр Торчицький, начальник Путивльського відділення поліції. – Виправдовується, що до крадіжки його підштовхнуло безгрошів‘я. Розповів, як будучи у господарському дворі монастиря, зацікавився трактором. Впевнившись, що його ніхто не бачить, тихцем від’єднав клеми акумулятора та викрав його разом із зарядним пристроєм. Спочатку сховав «здобич» неподалік у покинутому приміщенні, а згодом переніс додому».

У рамках вже відкритого за ч.1 ст.185 (Крадіжка) КК України кримінального провадження слідчі акумуляторну батарею у чоловіка вилучили. Що стосується зарядного пристрою, то його зловмисник встиг продати за 300 гривен.

Тепер зловмиснику доведеться не тільки відшкодувати збитки, а й постати перед судом.

За вчинене йому загрожує позбавлення волі на строк до 3 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.