22-ріному чоловіку повідомлено про підозру у вбивстві свого знайомого…

Роменською місцевою прокуратурою погоджено повідомлення про підозру 22-річному жителю Роменського району, який побив до смерті свого знайомого, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Подія сталась 7 лютого 2020 року в селі Хмелів, що в Роменському районі.

У приватному будинку зібралась компанія молодих людей.

Спілкування вони поєднували із розпиттям спиртних напоїв.

Коли всі присутні були вже добряче напідпитку, між двома з них виникла суперечка, яка переросла в бійку.

Молодший спочатку декілька разів ударив старшого кулаком в обличчя, а коли той упав на підлогу, почав наносити йому чисельні удари ногами в різні частини грудної клітини, тулуба та голови.

Унаслідок отриманих травм, 9 лютого 2020 року 32-річний потерпілий чоловік помер.

«Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України, на даний час він переховується від органів досудового слідства, відтак прокуратура звернулась до суду з клопотанням про його затримання з метою приводу для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – розповів заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Олександр Ковтун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.