У селі Успенка погасили серйозну пожежу: врятовано два житлових будинки…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав про пожежу, яка сталася майже в центрі села Успенка, що в Буринському районі…

Подаємо інформацію Управління ДСНС України у Сумській області:

«Упродовж минулої доби, рятувальники двічі залучались до ліквідації пожеж у природних екосистемах на території Сумської області.

Перший виклик надійшов 10 лютого о 18:14. Телефонували жителі села Успенка, Буринського району. Громадяни самостійно приборкували загоряння очерету та сухої рослинності на вул. Садова. Вогонь охопив площу 2 га, існувала загроза поширення полум’я на житловий сектор. Зрозумівши, що людям не під силу справитись з пожежею, вони звернулись за допомогою до рятувальниів. Відділенню чергового караулу 23-ї державної пожежно-рятувальної частини, вдалось локалізувати загоряння о 19:50 та врятувати 2 житлових будинки, 2 господарчі споруди. Повністю ліквідовано пожежу було о 21:50.

Цього ж дня, о 19:36 рятувальники отримали повідомлення, що поблизу с. Спадщина, Путивльського району, горять залишки сухої рослинності на площі 1,8 га. Виникла загроза перекидання полум’я на лісовий масив. Подолавши відстань у 16 км, з районного центру прибуло відділення чергового караулу 15-ї державної пожежно-рятувальної частини. Використавши на гасіння 7 т води, о 21:25 пожежу локалізували, о 21:46 – ліквідували.

Причина виникнення пожеж встановлюється».

На світлині: пожежа в селі Успенка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.