17-річних підлітків збили автомобілі…

На вулиці Ремісничій, що в Сумах, 52-річний водій, керуючи автомобілем Volkswagen Passat, за обставин, які на даний момент з’ясовуються, допустив наїзд на 17-річних хлопця та дівчину, які переходили дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.

Унаслідок автопригоди неповнолітні отримали тілесні ушкодження, з якими їх доправили до лікарні.

А на Курському проспекті, що теж у місті Суми, 31-річний водій автомобіля Skoda Octavia не зміг вчасно зреагувати, і як наслідок, допустив наїзд на 17-річного хлопця, який переходив дорогу поза межами пішохідного переходу.

Юнака з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.