Один чоловік ледве не зарізав іншого…

До Недригайлівської центральної районної лікарні із колото-різаними ранами тім’яної частини голови та грудної клітки госпіталізували 35-річного чоловіка.

Як з’ясувала поліція, поранення житель с. Комишанка отримав внаслідок конфлікту під час розпиття спиртних напоїв зі своїм односельцем 1955 р.н.

За даними відділу комунікацій ГУНП в Сумській області, наразі відкрите кримінальне провадження за ст. 129 ККУ (погроза вбивством).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.