За підозрою у вимаганні та пограбуванні затримано іноземця

Зловмисник побив 42-річного жителя Шостки, і відібрав у нього мобільний телефон та паспорт. А в подальшому ще й вимагав гроші.

За кілька діб після цієї події в поліцію із заявою звернувся сам потерпілий. Він пояснив, що грабіжник – його ж знайомий. Побиття і пограбування чоловік зазнав у себе вдома.

«Заявник розповів, що його приятель продовжує погрожувати йому і навіть б’є, вимагаючи гроші, - розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ми запропонували потерпілому погодитись на пропозицію. Тож за зустріччю чоловіків спостерігали вже працівники поліції. Підозрюваного затримали в той момент, коли він отримав бажані гроші. Ним виявився 30-річний іноземець, який вже має судимості за майнові злочини».

Наразі чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Відносно нього відкрито кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. ст. 186 «Грабіж» та ч. 2 ст. 189 «Вимагання».

Санкція статей передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.