16-річну дівчину збив легковик...

Ямпільські поліцейські перевіряють причини та обставини аварії, яка сталася в селищі Свіса.

Перебуваючи, за кермом легковика «Богдан-211040», 60-річний місцевий житель виїхав на смугу зустрічного руху та збив 16-річну дівчину, яка йшла обабіч дороги.

Неповнолітню з травмами голови та ніг доправили до Ямпільської центральної районної лікарні.

За попередніми даними водій перебував у стані алкогольного сп‘яніння, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.