У Бурині зникли Герої

У місті Буринь є Алея Слави, де вшановані ті, хто сприяв зміцненню держави, а чи віддав своє життя за розквіт України, в тому числі – Бурині та Буринщини.

Тут є пам'ять про воїнів-інтернаціоналістів, бійців АТО, які загинули в зоні АТО за цілісність країни.

Донедавна тут були й вивішені світлини Героїв Радянського Союзу та Героїв Соціалістичної Праці, які свого часу зробили дуже багато, щоб мир був на землі й розквітали і зміцнювалися Буринський район та місто Буринь.

Та нині вони чомусь зникли з Алеї Слави.

Достовірна причина цьому поки що невідома, а офіційні сайти Буринської міської ради, Буринської районної ради та Буринської районної державної адміністрації факт зникнення фото Героїв чомусь замовчують…

Світлина Івана Житника.

Фото зроблене 22 сіня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.