Жахлива аварія зі смертельним наслідком

25 грудня 2019 року близько 19 години в селі Богданівка, що в Шосткинському районі, сталася жахлива аварія...

Як повідомили на місці ДТП співробітники поліції, лоб у лоб зіткнулися автомобілі ВАЗ.

У результаті автокатастрофи одна людина загинула, дві – травмовані, і були доставлені до Шосткинської центральної районної лікарні.

На місце ДТП виїжджало відділення державної пожежно-рятувальної частини, рятувальники деблокували тіло загиблого, повідомив сайт shostka.info

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.