За матеріалами СБУ повідомлено про підозру організатору вчинення насильницьких дій стосовно народного депутата України від Сумщини

Слідчі Управління СБ України в Сумській області повідомили місцевому бізнесмену, керівнику однієї з обласних громадсько-політичних структур, про підозру в організації та готуванні злочину із застосуванням насильства щодо народного депутата України у зв’язку з його державною та громадською діяльністю (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 346 Кримінального кодексу України).

Оскільки зловмисник на час повідомлення про підозру перебував не за місцем постійного проживання, про підозру йому було повідомлено у Києві, де він знаходився.

Нагадаємо, 15.12.2019 р. у Сумах Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури попередила вчинення насильницьких дій відносно народного депутата України IX скликання.

У межах процесуального документування протиправних намірів осіб, причетних до організації та вчинення злочину, співробітники СБУ запобігли можливим тілесним ушкодженням та діям насильницького характеру щодо народного обранця, а також отримали докази злочинних дій організатора та виконавців, зокрема, сплачені за виконання «замовлення» кошти та ін.

На даний час вирішується питання про обрання організатору злочину запобіжного заходу.

За матеріалами прес-групи УСБУ в Сумській області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.