Загинув будівельник, який упав з десятого поверху новобудови

До Управління Держпраці у Сумській області надійшло повідомлення про нещасний випадок на одному із будівельних майданчиків нового будівництва багатоповерхового житлового комплексу у місті Суми.

Муляр виконував цегляну кладку бокової стіни вітражного балкону на 10-му поверсі, впав з висоти і загинув.

Йому було 32 роки, прийнятий він на роботу на дану посаду в 2018 році.

У чоловіка лишилася 8-річна донька.

У ході спеціального розслідування комісія Управління Держпраці у Сумській області встановлює причини та обставини настання смертельного випадку.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.