ДТП за участі трьох транспортних засобів: травмована пасажирка…

Подія сталася сьогодні, 4 грудня 2019 року, на вулиці Троїцькій, що в Сумах, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

За попередніми даними, 28-річна жінка, керуючи автомобілем Toyota Land Cruiser, під час виїзду з дворової території не надала переваги в русі та допустила зіткнення з автобусом Богдан. У результаті автопригоди автобус виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з транспортним засобом Mitsubishi Pajero.

Унаслідок ДТП 80-річна пасажирка громадського транспорту отримала тілесні ушкодження з якими її доправили до лікарні.

Попередній діагноз – закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та забої…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.