Померла жінка, яку автомобілем збив п’яний водій

Жителька Ямполя 1961 року народження після ДТП потрапила до Ямпільської центральної районної лікарні у важкому стані...

Там вона померла, не приходячи до свідомості.

У жінки було діагностовано перелом правої стегнової кістки, рвану рану лобної ділянки голови справа, ЗЧМТ, струс головного мозку.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 листопада 2019 року в смт Ямпіль.

Водій на автомобілі ВАЗ здійснив наїзд на перехожу і залишв місце ДТП.

За декілька годин потерпілу в непритомному стані виявили підлітки, які й викликали швидку допомогу.

Винуватець ДТП через деякий час сам звернувся до поліції.

Відомо, що він перебував у нетверезому стані, і вже мав судимість за вчинення аварії, в якій постраждав неповнолітній, повідомив yampil.info

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.