Знайдено зниклого неповнолітнього Артура Лукача

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, 28 листопада 2019 року близько 7 ранку Артур Лукач пішов з дому і не повернувся.

Поліція вживала всіх заходів, аби розшукати безвісти зниклого неповнолітнього, і розраховувала на допомогу небайдужих громадян…

Артура Лукача знайдено.

Про це у Фейсбуці повідомила речниця поліції Сумщини Ельвіра Біганова.

«Суботній ранок розпочинаємо з приємної новини! Вжитими заходами поліцейські Сумського відділу поліції розшукали неповнолітнього Артура Лукача. Хлопець пішов з дому 28 листопада. Знайшли його на залізничному вокзалі. З ним все добре. Дякуємо всім небайдужим громадянам, представникам ЗМІ за допомогу в пошуку дитини», – повідомила Ельвіра Біганов.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.