Чотири автомобілі в одній ДТП…

На вулиці Харківська, що в Сумах, сталась ДТП за участі 4 автомобілів…

У результаті зіткнення транспортні засоби отримали механічні пошкодження, на щастя, ніхто не травмувався.

З’ясувалося, що спочатку водій транспортного засобу Peugeot, не дотримавшись безпечної дистанції та швидкості руху, допустив наїзд на автомобіль ВАЗ-21070, який стояв попереду. Далі, керманич легковика Богдан також ігнорує безпечну дистанцію й швидкість руху, після чого допускає наїзд на транспортні засоби Peugeot та ГАЗ, який стояв у сусідній смузі.

На водіїв Peugeot та Богдан патрульні склали протоколи за ст.124 (вчинення ДТП) КУпАП, а також винесли постанову за ч.1 ст.126 (керування без страхового поліса) КУпАП на водія ВАЗ-21070, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.