Чоловіки з Конотопа та Кролевецького району загинули в гуртожитку від вибуху…

Під час вибуху, що прогримів 16 листопада 2019 року в гуртожитку на вулиці Карла Маркса в Деснянському районі Києва, як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОДІЇ, загинули дві людини.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції.

Правоохоронці встановили, що внаслідок вибуху смертельні поранення отримали двоє чоловіків. За словами начальника столичної поліції Андрія Крищенка, попередньо у кімнаті вибухнула граната: «Особи загиблих встановлені. Вони працювали у місті Києві: один охоронцем, а інший – на будівництві. За цим фактом буде відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України».

Як стало відомо, один із загиблих є кролевчанин, випускник дитячого будинку та Реутинського аграрного ліцею, 1991 року народження

Інший – житель Конотопа, 1979 року народження.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.