Помер військовослужбовець-сапер із Сумщини, який був поранений під час вибухів у Балаклії

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділах ВІДЕО та ПОДІЇ, 15 листопада 2019 року під час проведення робіт з утилізації боєприпасів на території арсеналу в Балаклії постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ (місце дислокації – місто Охтирка).

За даними ДБР, під час розмінування та завантаження боєприпасів на техніку відбулося детонування, загорання й три вибухи.

Під час вибухів два сапери загинули, ще четверо були поранені.

Сьогодні, 17 листопада 2019 року, на сторінці Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine в Фейсбуці розміщена інформація такого змісту:

«Повідомляємо, що, на превеликий жаль, сьогодні, у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги помер військовослужбовець, який отримав поранення внаслідок надзвичайної події на Центральній артилерійській базі (м. Балаклія, Харківська обл.). Керівництво Генерального штабу Збройних Сил України висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Решта військовослужбовців, які також постраждали внаслідок події, знаходяться на лікуванні, загроза їхньому життю відсутня».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.