Буринську нафтобазу зачищено, і відкрито кримінальне провадження…

Про перипетії, які відбувалися зовсім недавно на території Буринської нафтобази, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав на своїх сторінках.

За повідомленням офіційного сайту Буринської міської ради, «працівниками правоохоронних органів було відкрито кримінальне провадження на Буринську міську раду по факту самоправних дій (стаття 356 КК України)».

За деякою інформацією, щодо подій, які відбувалися на нафтобазі, відкрито кілька кримінальних проваджень… Зауважимо, що база розташована на 3,7 гектарах землі майже в центрі Бурині...

На світлині: Буринська нафтобаза 02 листопада 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.