Зниклого в лісі, під час змагань 13-річного підлітка, знайдено…

Знайшли хлопця мисливці, які допомагали поліції в пошуках. Підліток провів ніч у закинутому будинку і очікував допомогу біля розведеного багаття. Наразі 13-річний Микола Гавриленко з батьками повертається додому.

Про те, що підліток зник у лісі неподалік від с. Реутинці Кролевецького району, до поліції учора, 01 листопада, близько 16 години повідомили його батьки.

За їх словами, хлопчина брав участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, але до фінішу так і не дійшов.

На пошуки хлопця були задіяні особовий склад Кролевецького, Путивльського, Глухівського, Шосткинського відділів та відділень поліції, роти поліції особливого призначення, співробітники ювенальної превенції, нацгвардійці, співробітники ДСНС.

Правоохоронцям активно допомагали жителі навколишніх сіл, райцентру, мисливці, єгеря, працівники аграрних підприємств та всі небайдужі громадяни. Підлітка знайшли мисливці за 10 кілометрів від місця проведення змагань.

Ніч він провів у знайденому покинутому будинку, грівся біля самостійно розведеного багаття.

Наразі стан його здоров’я цілком задовільний, і він з батьками повертається додому.

Працівники поліції висловлюють вдячність усім небайдужим людям, хто брав участь у пошуках підлітка: жителям міста та навколишніх від місця події сіл, керівникам органів місцевого самоврядування, райдержадміністрації, адміністрації Реутинського аграрного ліцею, приватним підприємцям, аграріям, і особливо – мисливцям та єгерям.

Тільки завдяки об’єднаним зусиллям пошуки хлопця закінчилися успіхом, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.