На Буринському молокозаводі «витікав» аміак…

У Бурині рятувальники провели тактично-спеціальні навчання на території ТОВ «Буринський молокозавод».

За задумом навчань, у компресорному цеху, де знаходився працівник підприємства, стався витік аміаку. Обслуговуючий персонал відразу повідомив про подію за номером «101».

До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів добровільна пожежна команда підприємства подавала воду для осадження аміачної хмари.

Через кілька хвилин на місце умовної надзвичайної ситуації прибули рятувальники.

Після чого з цеху евакуювали умовного потерпілого і ліквідували наслідки умовної надзвичайної ситуації.

Усього в тактико-спеціальних навчаннях брали участь 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.