Чоловік загинув під плитою, яку не втримав автокран…

Трагедія сталася поблизу міста Шостка.

Група чоловіків за допомогою спецтехніки демонтувала будівлю, знімаючи плити перекриття.

Попередньо з‘ясовано, що під час підйому автокраном плити, техніка не витримала, і стріла крана разом з плитою впала вниз.

У цей момент там перебував один з робітників - 63-річний чоловік загинув на місті.

Правоохоронці з‘ясовують причини та обставини трагедії, вирішується питання про відкриття за даним фактом кримінального провадження.

За останні три доби це вже другий такий випадок – в Сумах, на будівельному майданчику, за подібних обставин загинув 44-річний працівник, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.