Розбірки між родичами завершилися пограбуванням

Зустрівши на вулиці нову дружину свого батька, 32-річна жителька Шостки не тільки влаштувала з нею сварку, а ще й зірвала з її шиї ланцюжок, який згодом збула своїй знайомій. Дії жінки у поліції кваліфікували як грабіж, тепер за свої дії їй доведеться постати перед судом.

До поліції Шостки звернулась 36-річна місцева жителька. Жінка розповіла: щойно вона зустріла доньку свого чоловіка від його першого шлюбу, і та просто на вулиці влаштувала сварку, до того ж, ще й зірвала з неї ланцюжок.

Поліцейські швидко встановили місце перебування підозрюваної та доправили її до відділку, проте прикраси у неї вже не було.

Як з’ясували правоохоронці, після сварки жінка одразу пішла до ломбарду в надії збути там чужу річ. Але ланцюжок виявися звичайною біжутерією. Тоді зловмисниця продала його своїй знайомій за 50 гривень.

Наразі поліцейські вже вилучили ланцюжок та повернули його власниці.

Стосовно підозрюваної у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Санкція статті передбачає штраф, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Утім, остаточне покарання жінці визначать у суді, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.