Керівником поліції Сумщини тепер є Руслан Пиняга

Керівник Національної поліції України Сергій Князєв прибув до Сум, щоб представити нового начальника ГУНП Сумської області.

Наказом голови Нацполіціі від 17 вересня 2019 року керівником поліції Сумщини призначено Руслана Пинягу.

А попереднього головного поліцейського області Сергій Князєв представить завтра, 18 вересня 2019 року, у Запоріжжі, де Микола Лушпієнко також очолить управління Національної поліції Запорізької області.

Привітав нового керівника з призначенням голова Сумської обласної ради Володимир Токар, який зауважив, що Руслан Орестович Пиняга уже працював заступником управління Нацполіції в Сумській області. Це означає, що йому відома специфіка роботи, він знайомий з колективом, має досвід роботи в оперативних підрозділах, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Тож я впевнений, що робота Руслана Пиняги, як керівника, буде на високому рівні. Обласний депутатський корпус завжди тісно працює з правоохоронними органами. На Сумщині прийнята обласна програма «Правопорядок» і ми як можемо, допомагаємо коштами на потреби Національної поліції та інших правоохоронних структур. Упевнений, наша праця буде плідною і в подальшому», - наголосив Володимир Токар.

Він також подякував за службу Миколі Лушпієнку, який очолював правоохоронців Сумщини протягом 4 останніх років.

До слова, Руслан Пиняга працював з 2016 по 2018 роки заступником начальника ГУНП у Сумській області - начальником кримінальної поліції, з 2018 - заступником начальника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції (у Києві).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.