Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Жінка палила сміття на городі, впала у багаття, опеклася й померла…

Подія сталася у Охтирці. Місцева жителька, прибираючи на власному городі, запалила купу сміття, та не втримавшись на ногах впала у багаття. До лікарні її доставили з опіками майже 80 відсотків тіла.

Встановлено, що 70-річна жителька Охтирки вирішивши навести лад на власній присадибній ділянці.

Назгрібала чималу купу сухого листя, трави та іншого сміття і запалила її.

Чи то від густого диму старенькій стало зле, чи вона за щось зачепилась, але жінка не втрималася на ногах і впала в самісіньке багаття.

За якусь мить одяг на ній спалахнув, а їй на допомогу кинулася донька, яка й допомогла матері вибратися з вогню, та викликала швидку.

Проте жінка отримала важкі опіки кінцівок, тіла та обличчя, і попри всі намагання медиків врятувати їй життя, померла минулої ночі в лікарні.

На жаль, на Сумщині це вже сьомий з початку року нещасний випадок, коли від спалювання сухої рослинності, листя та сміття гинуть люди.

Поліція Сумщини закликає громадян утриматися від спалювання сухої рослинності, листя та сміття на присадибних ділянках та міських територіях.

Спалювання опалого листя, сміття є дуже шкідливим для навколишнього середовища, бо при згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кілограмів мікрочастинок диму.

До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.

У тліючому без доступу кисню листі виділяється бензоперен, що здатен викликати у людини онкологічні захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

За спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна відповідальність за ст.ст. 77 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Штрафні санкції порушникові будуть коштувати від 340 до 1700 гривень, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.