У Ромнах чоловік палив сміття і ледве не спалив дачу…

На лінію екстреного виклику «101» надійшла інформація про загоряння господарчої будівлі на вулиці Геологічна, що в місті Ромни.

На місце події виїхав черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

За попередніми даними, господар обійстя підпалив сміття.

Під поривами вітру вогонь перекинувся на суху рослинність та господарчу споруду.

Чоловік зателефонував до рятувальників та самостійно приступив до гасіння пожежі, оскільки поруч розташований дачний будинок.

8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій локалізували пожежу, а потім її ліквідували.

Таким чином, врятували від загорання дачний будинок…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.