Чоловік підпалив траву, а згоріли 3 будинки, 5 автомобілів, 3 гаражі й трактор…

Інтернет-портад БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово розповідав про жахіття, які протягом календарного року відбуваються у місті Буринь, – це постійне задимлення міста від спалювання всього того, що або ж горить, або ж димить……

І ось така новина.

У Київській області в селі Любимівка через спроби спалити траву біля будинку згоріли три будинки і п'ять автомобілів.

Співробітники поліції відкрили кримінальне провадження, повідомив Київ Оперативний.

За даними журналістів, численні застереження і заборони щодо підпалу трави, чоловік проігнорував.

Вогонь швидко перекинувся з його ділянки на сусідні.

Пожежа знищила три будинки, п'ять легковиків, а також - три гаражі і трактор.

На щастя, обійшлося без жертв.

Правоохоронці зараз з'ясовують обставини події, проводяться слідчі дії.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України.

Санкція статті передбачає стягнення штрафу від п'ятдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.