Пішохід та пасажир травмувалися під час ДТП...

Подія сталася сьогодні, 8 вересня 2019 року, на перехресті вулиць Іллінська – Садова, що в місті Суми.

За попередніми даними, 53-річний водій тролейбусу «Богдан» допустив наїзд на 40-річну жінку, яка переходила проїжджу частину вулиці Іллінська на заборонний (червоний) сигнал світлофора.

Унаслідок ДТП пішохід отримала тілесні ушкодження.

Також, під час екстреного гальмування транспортного засобу, тілесні ушкодження отримала і 57-річна пасажирка тролейбусу.

Їх доправили до лікарні, де в пішохода медики зафіксували забійну рану тім’яної ділянки, а в пасажирки - забій м’яких тканин лівої кисті та забійні садна лівого передпліччя.

Правоохоронці огородили місце автопригоди та викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції.

Триває перевірка, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.