Масштабна пожежа на газовій свердловині на Роменщині

Сьогдні вночі, 7 вересня 2019 року, поблизу села Анастасіївка, що в Роменському районі, на газовій свердловині «Охтирканафтогаз» виникла пожежа...

Про це повідомила прес-служба Держслужби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

«7 вересня о 00.55 в ДСНС надійшла інформація, що поблизу села Анастасіївка Роменського району, попередньо в ході несанкціонованої врізки на газовій свердловині №121 НГВУ «Охтирканафтогаз», виникла пожежа», – ідеться в повідомленні.

Інформація про жертви і постраждалих уточнюється.

Попередня причина займання – несанкціонована врізка.

За інформацією рятувальників, станом на 7 годину смолоскипне горіння ліквідовано. Вогнем знищено одну одиницю техніки.

Всього до ліквідації було залучено 70 осіб і 24 одиниці техніки, із них від ДСНС 53 осіб і 14 одиниць техніки. На місці події працює мобільна оперативна група ДСНС України, повідомили у відомстві.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.