Автомобіль наїхав на підлітків…

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, о 14 годині 30 хвилин на вулиці Герасима Кондратьєва, що в Сумах, сталася дорожньо-транспортна пригода

За словами прес-секретаря управління патрульної поліції в Сумській області Олега Сологуба, водій автомобіля «Фольксваген Пассат» не надав перевагу в русі двом пішоходам, які переходили по пішохідному переходу, збивши їх.

17-річного хлопця і 16-річну дівчину доставили до лікарні з травмами.

У водія взяли аналізи на стан сп’яніння, повідомив сайт Данкор онлайн.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.