Згвалтовано дівчину поруч водойми…

Подія трапилася сьогодні вранці, 18 серпня 2019 року, біля озера Чеха, що в Сумах, у кущах з боку об’їзної дороги…

За інформацією начальника Відділу комунікації ГУНП в Сумській області Ельвіри Біганової, заява про зґвалтування надійшла до поліції о 05 годині 19 хвилин від брата потерпілої.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Відомо, що насильник напав на дівчину 1995 року народження, коли вона поверталася додому.

Наразі для розкриття злочину задіяні всі служби поліції.

На місці пригоди працює слідчо-оперативна група, шукають свідків, опитують потерпілу та заявника, повідомив сайт 0542.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.