Підліток поранив себе із рушниці…

Черговий Краснопільського відділення поліції отримав повідомлення з дитячої лікарні міста Суми проте, що до них з кульовим пораненням ноги звернувся 15-річний житель одного з сіл Краснопільського району.

До лікарні його привезли батьки. Як пояснив хлопець батькам та правоохоронцям, які прибули за викликом, поранення в ногу він отримав дорогою з магазину. В медичному закладі з ноги хлопця лікарі дістали кулю з пневматичної гвинтівки.

Працівники Краснопільського відділу поліції розпочали ряд оперативно-розшукових заходів, спрямованих на розшук «стрілка».

Проте сам неповнолітній вперто стверджував, що не бачив того, хто в нього міг стріляти. Поліцейські запідозрили його в нещирості і не помилились. Під час чергової розмови, він зізнався.

Виявилося, що того дня він та його 20-річний приятель вирішили розважитись. Для цього взяли пневматичну гвинтівку і пішли стріляти по залізним бляшанкам. Під час чергового пострілу в ціль куля зрикошетила та потрапила в ногу неповнолітньому. Налякані «стрілки» не вигадали нічого кращого, як приховати докази та вигадати новий хід подій, якого й додержувались кілька годин.

У поліції дану подію зареєстрували.

А з хлопцем та його батьками провели відповідні виховні бесіди, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.