35-річному чоловіку оголошено підозру у зґвалтуванні 8-річної дівчинки

Чоловік тільки сьогодні, 26 липня 2019 року, звільнився з місць позбавлення волі за вчинення крадіжок, і отримав від працівників поліції за погодженням з прокуратурою підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України.

Приводом для відкриття кримінального провадження стало зізнання його малолітньої падчерки.

Наразі призначено ряд експертиз, з дитиною працюють фахівці-психологи.

Інформація про те, що 8-річна дівчинка, ймовірно, стала жертвою сексуальних дій з боку свого колишнього вітчима, до поліції надійшла від працівників соціальної служби у справах неповнолітніх.

Правоохоронці залучили до перевірки спеціалістів судмедекспертизи, і ті підтвердили факт насилля.

Попередньо було встановлено, що у січні нинішнього року, 35-річний чоловік кілька разів скоював дії сексуального характеру стосовно падчерки.

«Наприкінці січня чоловік був засуджений до 6 місяців позбавлення волі за скоєння крадіжок, і весь цей час він перебував у пенітенціарному закладі, – коментує Дмитро Отставних, начальник Лебединського відділення поліції. – Що стосується матері, то рішенням суду її кілька місяців тому позбавлено батьківських прав за ухилення від своїх обов‘язків по вихованню та догляду за дитиною, саму ж дівчинку передано до патронатної сім‘ї. Саме тоді малеча й зізналась, що стала жертвою сексуального насилля з боку дорослого чоловіка».

Наразі в поліції стосовно співмешканця біологічної матері, який сьогодні звільнився з місць позбавлення волі, відкрили кримінальне провадження та призначили ряд експертиз.

Слідчі за погодженням з прокуратурою оголосили йому підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України, і затримали в порядку ст. 208 КПК України.

За скоєне йому загрожує черговий строк ув‘язнення від 8 до 15 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.