Понад 40 тисяч гривень житель Ромнів заплатив за віртуальний мотоцикл…

Черговою жертвою аферистів став житель Ромнів...

Намагаючись придбати мотоцикла, він авансом переказав продавцю більше 40 тисяч гривень, однак свого замовлення так і не дочекався. Правоохоронці розшукують шахрая та закликають громадян бути обачними при покупках через Інтернет.

До чергової частини Роменського відділу поліції звернуся 39-річний роменчанин й поскаржився на те, що його ошукали.

Як встановили правоохоронці - потерпілий став черговою жертвою інтернет-шахрая.

На одному з сайтів оголошень він побачив оголошення про продаж мотоцикла за вельми привабливій ціні, і вирішив ним скористатися.

Для цього заявник зв’язався з продавцем, який повідомив, що угода про продаж та доставку мотоцикла здійсниться лише тоді, як гроші опиняться на його рахунку.

Маючи бажання на придбання транспортного засобу, та не підозрюючи махінацій з боку продавця, довірливий роменчанин перерахував на рахунок продавця 43 тисячі 200 гривень.

Дочекавшись обумовленого дня доставки мотоцикла, заявник зателефонував постачальнику з метою дізнатися чи все гаразд із замовленням, але його телефон виявився вимкненим, а оголошення - зняте.

Тільки тоді чоловік зрозумів, що його ошукали, і омріяного мотоцикла він не отримає.

Тож і звернувся до правоохоронців за допомогою.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними при покупках в інтернеті та не переводити кошти незнайомим особам, розраховуватись за свої замовлення лише після їх отримання та перевірки технічного стану, застерігає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.