Чоловік виростив «конопляний сад»…

Понад 300 кущів коноплі вирощував на своїй присадибній ділянці житель одного з сіл Краснопільського району.

Поліцейські заборонене зілля знищили, а ось «аграрію» тепер доведеться відповідати за всією строгістю закону.

У ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» працівники Краснопільського відділення поліції отримали інформацію від жителів одного з сел Краснопільського району, про те що їх односельчанин вирощує в себе в садку рослини коноплі. Дана інформація підтвердилась в ході проведення санкціонованого обшуку.

Як пояснює власник незаконних посівів, рослини самі виросли в нього на земельній ділянці, він їх не насаджував та не оброблював, але й не знищував.

Поліцейські коноплю знищили, а ось проти її власника відкрили кримінальне провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Найсуворішою санкцією даної статті є покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.