Стрілянина в Сумах: є поранені, в тому числі – 15-річна дівчина…

Подія сталася сьогодні, 10 липня 2019 року...

В центрі Сум, по провулку Терезова, поранили двох людей, серед яких 15-річна дівчина.

Повідомлення про це на лінію «102» надійшло о 13 годині 35 хвилин від медичних працівників.

На місце події виїхали керівництво ГУНП, міського відділу поліції, слідчо-оперативна група.

Постраждалих доправили до лікарні.

У поліції дану подію вже кваліфікували за ч.2 ст.115 КК України «Замах на вбивство». і вживають заходів щодо розшуку «стрілка».

Правоохоронці звертаються до всіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе слідству, повідомити до Сумського відділу поліції.

Анонімність гарантується, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.