Син бив матір, а ще вирощував коноплі…

Подія сталася в Ромнах...

Отримавши повідомлення про те, що чоловік вчинив бійку із рідною матір’ю поліцейські прибули за викликом. Та з’ясувалось, це не єдине, що потребувало втручання поліцейських – на присадибній ділянці родини вони виявили чималий посів забороненої коноплі.

Понад 130 кущів канабісу заввишки метру були дбайливо доглянуті.

Господар, 36-річний місцевий, підвередив: це він висадив коноплі і в подальшому планував зібрати непоганий «урожай». Раніше чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних засобів за що і має судимість.

Всі рослини коноплі вилучили та направили на експертизу.

Відомості слідчі внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 «Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Поціновувачу дурман-зілля загрожує покарання від сплати чималого штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

А також відповісти доведеться і за спричинення рідній матері тілесних ушкоджень, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.