Іноземець-водій надав посвідчення з ознаками підробки

Патрульні зупинили автівку, керманич якої надав водійське посвідчення з ознаками підробки…

Подія сталася на вулиці Івана Сірка, що в місті Суми.

Під час нічного патрулювання увагу інспекторів привернув автомобіль Volkswagen Passat, водій якого рухався з порушенням ПДР. Зупинивши автівку, за кермом патрульні виявили 25-річного іноземця.

У ходіперевірки посвідчення водія інспектори виявили явні ознаки підробки, а саме – відсутність захисних голограм та розмитий шрифт у документі.

Для з’ясування всіх обставин патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.