Засуджений до довічного ув’язнення у Ромнах уклав «Шлюб за добу» зі своє обраницею

У державній установі «Роменська виправна колонія (№56)» засуджений до довічного позбавлення волі уклав «Шлюб за добу» із своє обраницею.

Проведення весільних церемоній в умовах виправних колоній стало вже звичним явищем, і залізні грати тому не є перепоною.

Наречені воліють вступати у шлюб, незважаючи на вироки суду та призначенні строки покарання.

Умови реєстрації засуджених, майже не відрізняються від звичайної церемонії.

«Шлюб за добу» – комфортний сервіс, який обирають молодята. Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки.

Церемонію весілля провів представник Роменського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області та представник Комунальної організації відділу культури виконавчого комітету міської ради м. Ромни.

Адміністрація установи привітала молодят зі значною подією у їх житті.

Виконуючий обов’язки начальника установи Вадим Мартиненко зазначив, що зміцнення соціально корисних зав’язків за допомогою шлюбу, позитивно впливають на поведінку засуджених.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.