Чоловік отримав 9 років позбавлення волі за жорстоке вбивство…

Білопільський районний суд засудив жителя Путивльського району до 9 років позбавлення волі за умисне вбивство.

Вироком Білопільського районного суду Сумської області від 27 червня громадянин Л. визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, та призначено йому покарання за цим законом у вигляді 9 років позбавлення волі.

Зауважимо, 10 березня 2019 року, в ході спільного розпиття вдома спиртних напоїв між Л. і К., про що розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сьорінках, виникла сварка на побутовому грунті. Л., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, схопив молоток і ніж, які перебували на столі в приміщенні кухні, і зайшовши в зал будинку, де знаходилася К., умисно, маючи умисел на позбавлення життя потерпілої, з силою завдав металевою частиною молотка близько 20 ударів в область голови, тулуба і кінцівок останньої, а також за допомогою ножа завдав 2 удари в область лоба і правого стегна потерпілої.

У результаті ударів К. відразу померла на місці події...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.