Заступник міського голови потрапив у ДТП…

У Путивлі на перехресті вулиць Першотравневої та Князя Володимира сталася дорожньо-транспортна пригода…

За словами очевидців, автомобіль «DAEWOO Sens» рухався вулицею Першотравневою, і не поступився дорогою автомобілю «КІА Соренто», який їхав головною.

За кермом останнього перебував заступник міського голови Путивля Костянтин Гаврильчук.

У результаті зіткнення «DAEWOO Sens» відкинуло на нежитловий будинок на розі, а потім – назад до дороги.

Автомобілі постраждали істотно, але водії, на щастя, в порядку.

У чоловіка, який був за кермом «DAEWOO Sens», – легкі тілесні ушкодження, заступник міського голови відбувся переляком, і вже через кілька годин після аварії був на робочому місці, повідомили «Путивльські відомості».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.