У магазині продавали … наркотики

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками поліції встановлено, що чоловік та дружина організували у м. Суми збут наркотичних засобів, а саме макового насіння та соломки наркозалежним особам.

Подружжя, у власності яких є магазин та кіоск, змушували двох підлеглих продавчинь паралельно з продажем товару під виглядом маку кондитерського реалізовувати наркотичну суміш постійним відповідним клієнтам.

Сировину наркоторгівці купляли у м. Кропивницькому.

Під час обшуків на одному зі складів у вказаному місті вилучено близько 1 тисячі мішків із маковою сумішшю.

Окрім того, у м. Суми в магазині по вулиці Холодногірській вилучено 3 мішки, а в кіоску по вулмці Інтернаціоналістів — 2,5 мішки наркотичної суміші.

Всім чотирьом особам у суботу, 15 червня 2019 року, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) КК України.

Чоловіка, дружину та одну продавчиню затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Стосовно іще однієї продавчині, якій 64-роки, вирішується питання про застосування домашнього арешту.

Наразі слідчі дії тривають.

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.