Жахіття: трагедія на автошляху…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що сьогодні, 9 червня 2019 року, під Тростянцем у службовому автомобілі загинув заступник начальника Управління майном Сумської обласної ради Олексій Сябренко та його водій.

У Фейсбуці прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко повідомила деякі деталі ДТП: «09.06.2019 р. близько 18 год. до Тростянецького ВП надійшло повідомлення про ДТП, що сталася на автодорозі Н-12 «Суми-Полтава» на 47 км. Автомобіль Хюндай Елантра рухався з м. Суми в бік м. Тростянець. Попередньо водій не впорався з керуванням та злетів ліворуч у кювет. Пасажир, 1977 р. н. (заступник нач. управління коммайном Сумської обласної ради) та водій, 1978 р. н. загинули на місці. Іще один пасажир, 1985 р. н. доставлений до Тростянецької ЦРЛ. Розпочато слідство за ч. 2 ст. 286 ККУкраіни».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.