У ДТП загинув заступник начальника Управління майном Сумської обласної ради…

Сьогодні, 9 червня 2019 року, під Тростянцем у службовому авто загинув заступник начальника Управління майном Сумської обласної ради Олексій Сябренко та його водій.

Ще один пасажир отримав травми.

За даними відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області, повідомлення про ДТП надійшло на лінію «102» від швидкої допомоги о 17 годині 17 хвилин.

Рухаючись у бік Тростянця, автомобіль «Хюндай Елантра» з’їхав у кювет.

Попередньо, водій не справився з керуванням.

Він та його пасажир на передньому сидінні – Олексій Сябренко – загинули на місці аварії.

Ще один пасажир госпіталізований до лікарні.

Відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Ведеться слідство…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.