Водієві, який збив автомобілем хлопчика на пішоходному переході, повідомлено про підозру в порушенні правил дорожнього руху

Як розповідав інтерне-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, дорожньо-транспортна подія сталася у Конотопі по вулиці Успенсько-Троїцька вчора, 07 червня 2019 року близько 18 години 30 хвилин.

Автомобіль місцевого відділення поліції, рухаючись проїзною частиною, здійснив наїзд на 10-річного хлопчика.

Як повідомила прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко, прокуратурою Сумської області зтриманому в м. Конотоп водієві повідомлено про підозру в порушенні правил дорожнього руху, зокрема в перевищенні допустимої в межах міста швидкості, що призвело до тяжких наслідків.

Встановлено, що хлопчик перебігав пішохідний перехід, однак водій не вжив заходів щодо уникнення наїзду.

Дії водія кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 КК України.

Наразі прокурор та слідчий готують клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Стан хлопчика залишається тяжким – йому видалили селезінку…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.