У Шостці встановлюють відеокамери. А в Бурині?

У рамках програми «Безпечне місто» в Шостці буде встановлено 7 камер відеоспостереження. Відеообладнання з’явилося на вулицях Садовий бульвар, Знам’янська. На поточному тижні встановлять ще 5 – на виїзді з Шостки в напрямку села Клишки, на вулицях Депутатська, Некрасова, в мікрорайоні Капсюль.

Місця, де необхідно встановлювати камери відеоспостереження, визначали спільно з поліцією.

Сервер розташований у міському виконкомі, на першому поверсі. На великий монітор виводитимуться зображення всіх камер, там же буде зберігатися відеозапис.

Дублюючі монітори будуть встановлені в поліції, повідомив сайт http://shostka.info/

А в місті Буринь хоча б установили кілька відеокамер.

Адже, як неодноразово розповідав на своїх сторінках інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), в міському Павловському парку орудують вандали, які знищують усе на своєму шляху.

До того ж, парк облюбувади й мотоциклісти та мопедисти…

На світлині: у Буринському Павловському міському парку 06 червня 2019 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.