Вибух у місті: невідомий кинув предмет, який вибухнув…

На лінію 102 надійшло повідомленні від охоронця приватної фірми про те, що у Шостці на вулиці Свободи, 22 у приміщенні «Золотого кубку» («Українська національна лотерея») стався вибух.

У повідомленні йшлося про те, що невідомий закинув у приміщення, де розташовується національна лотерея, якийсь предмет, який вибухнув…

Як повідомила начальник відділу комунікацій ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова, на місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка оглянула місце події. Що саме вибухнуло, вона поки не повідомляє, посилаючись на необхідність дочекатись результатів експертизи.

За її словами, у момент вибуху в приміщенні перебували охоронець і адміністратор цього закладу.

У них діагностували гостру реакцію на стрес.

Крім того, охоронець отримав садна.

У поліції дану подію кваліфікували як замах на вбивство і відкрили кримінальне провадження, в рамках якого з‘ясовуються обставини та причини вибуху, а також особи зловмисників.

Поліцейські звертаються до всіх, кому відома будь-яка інформація, що допоможе слідству, повідомити про це на лінію «102» або у найближчий відділ поліції.

Анонімність гарантується, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.