У ДТП зіткнулися легковик та мотоцикл: є постраждалий...

У Сумах на вулиці Баранівській зіткнулися легковик «Шевроле» та мотоцикл «Ямаха». В результаті аварії 50-річний мотоцикліст з травмами правої ноги потрапив до ортопедії однієї з міських лікарень

У поліції відкрили кримінальне провадження за відповідними частинами статті 286 КК України, в рамках яких з‘ясовують всі причини та обставини цих подій.

Працівники поліції нагадують всім громадянам, будь то водії чи пішоходи, про життєво важливу необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху.

Пам‘ятайте: дорога не прощає легковажності. Це в рівній мірі стосується як звичайної грунтівки, так і шосе з твердим покриттям. Аварії стаються однаково і на тих і на інших. І в обох випадках калічаться та гинуть люди.

Тому правоохоронці застерігають від зайвих і ризикованих маневрів, від перевищення швидкості, від недотримання дистанції, від порушення правил обгону, від неуважності та легковажності. Й тим більше не слід сідати за кермо, якщо людина втомлена чи хвора. І категорично забороняється кермування машиною у нетверезому стані.

Тож будьте свідомі своєї поведінки та своїх вчинків, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху і повертайтеся щасливо додому, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.